Projekt wnętrz dzielimy na 5 etapów

Ty decydujesz ile etapów potrzebujesz i na kiedy. Zaczynamy zawsze od Etapu 1, bo jest to podstawa każdego projektu wnętrz. Na kolejne etapy możesz zdecydować się od razu lub w późniejszym, dowolnym terminie. Możesz też zakończyć współpracę po zrealizowaniu dowolnej ilości etapów. 

PROJEKT KONCEPCYJNY 
30 zł/m2

Na podstawie szczegółowej ankiety opracowujemy różne wersje układów wnętrza. Od drobnych zmian (przestawianie mebli i wyposażenia) po większe ingerencje (przesuwanie ścian działowych itp.). Klient możne wprowadzać dowolne poprawki a ilość koncepcji nie jest limitowana. Wnętrza są prezentowane na komputerowym modelu 3D (wirtualny spacer) i na rysunkach 2D.

PROJEKT TECHNICZNY
30 zł/m2

Na podstawie projektu koncepcyjnego oraz kolejnej ankiety przygotowujemy projekt rozmieszczenia instalacji. Wszystkie elementy szczegółowo objaśniamy. Klient może wprowadzić listę dowolnych poprawek. Na koniec przygotowujemy zestaw rysunków technicznych: rozmieszczenie ścian, elektryka, hydraulika, grzejniki. 

WIZUALIZACJE
30 zł/m2

Ten etap obejmuje fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Przygotowujemy je na podstawie modelu wnętrza z pierwszego etapu. Dodatkowo opieramy się na ankiecie określającej styl i kolorystykę odpowiadającą klientowi. Na początek przedstawiamy dwie różne wersje do wyboru. Klient może wprowadzić dowolne poprawki. Po uzgodnieniu szczegółów przygotowujemy trzecią - finalną wersję.   

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE
30 zł/m2

Przygotowujemy listę materiałów potrzebnych do zrealizowania projektu: farby, płytki, podłogi, listwy przypodłogowe, drzwi, klamki. Podliczamy ilość potrzebnych materiałów oraz podajemy propozycje sklepów w których można je kupić. Propozycje materiałów dostosowujemy do budżetu i wymogów klienta.

MEBLE I DEKORACJE
30 zł/m2

Przygotowujemy listę wyposażenia użytego w projekcie: meble gotowe, meble na wymiar (płyty meblowe, fronty, blaty), sprzęt AGD, ceramika sanitarna, armatura, oświetlenie, rolety, zasłony, dekoracje. Propozycje materiałów dostosowujemy do budżetu i wymogów klienta.