W okresie sierpień 2015 r. – styczeń 2016 r. mieliśmy przyjemność współ-pracować z Panią Mileną Wójtowicz i Panem Arturem Wójtowiczem z MiliArt Studio.

Po zakupie domu czekał nas generalny remont i ogromna praca z tym związana. MiliArt Studio wybraliśmy wyłącznie na podstawie subiektywnej oceny strony internetowej i dostępnych tam przykładowych projektów. Współpraca okazała się systematyczna, owocna i twórcza.

Architekci z wielką uwagą podeszli do analizy naszych potrzeb, propo-nowania alternatywnych, spójnych rozwiązań, konsultowania najdro-bniejszych nawet szczegółów. Ich zaangażowanie w prace, w tym dobór materiałów, jak i poszukiwanie dostawców jest godne podziwu. Dziś jesteśmy po zamknięciu projektu i z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z tymi właśnie architektami. Jeżeli komuś zależy na kompleksowym i profesjonalnym wykonaniu projektu, to powinien zdecydować się na współpracę z MiliArt Studio.

Projekty są doprecyzowywane dotąd dopóki nie są w 100% akceptowane, wykonawcy dostają szczegółowe projekty techniczne oraz wszelkie niezbędne wyjaśnienia. Dziś wiemy, że dzięki temu wyborowi udało nam się uniknąć wiele stresu w trakcie remontu, przeoczeń i przykrych niespodzianek, zaoszczędzić czas na wybieranie materiałów oraz sprzętu. Jednocześnie mogliśmy się cieszyć kreowaniem projektu dostosowanego do naszych potrzeb.

Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić, że projekty zostały wykonane na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Uważne słuchanie naszych potrzeb, kreatywność architektów i nowoczesne rozwiązania zaowocowały przepięknym i funkcjonalnym wnętrzem domu.

Każdemu kto ceni sobie solidność i profesjonalizm, serdecznie polecamy Miliart Studio i jeszcze raz dziękujemy za współpracę.

– Agnieszka i Adam Chmielewscy, Lublin


Architektów z Miliart Studio polecili mi znajomi. Potrzebowałem pomocy przy aranżacji małego apartamentu na wynajem. Chciałem, aby wnętrze było funkcjonalne, oryginalne i nie wymagało dużych nakładów finansowych.

Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z architektami, którzy z zaanga-żowaniem podeszli do tematu. Ich pomysły bardzo mi się spodobały. Otrzymałem tak wiele różnych opcji do wyboru, że aż trudno było mi się zdecydować. Ostateczna wersja przerosła moje oczekiwania
i wyszła znakomicie.

Z pewnością ponownie podejmę współpracę z Miliart Studio przy moich kolejnych inwestycjach.

– Oskar, Lublin

wnętrze kawalerkaJestem bardzo zadowolony z projektu mojego domku letniskowego
w Niemczech.

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Widać, że projektanci znali
się na rzeczy. Zależało mi na czasie, więc wykonali projekt bardzo szybko
i z najwyższą dokładnością. Mimo że projekt był robiony na odległość wszystko wyszło idealnie.

Kolorystyka i ustawienie mebli są w 100% trafione. Sąsiedzi przychodzą i są zachwyceni. Ciągle słyszę pochwały, a poranna kawa smakuje teraz lepiej :)

Gorąco polecam firmę Miliart Studio każdemu kto szuka profesjonalnego projektu wnetrz.

– Sławomir, Jakobsweiler, Niemcy

wnętrze domArchitekci z Miliart Studio – Pani Milena i Pan Artur wykonali dla nas kompleksowy projekt wnętrza domu jednorodzinnego. Zależało nam na nowoczesnym wnętrzu, ale także oryginalnym i funkcjonalnym.

Dziś z perspektywy czasu możemy ocenić, że współpraca z architektami z Miliart Studio to był przysłowiowy “strzał w dziesiątkę”. Ich usługa była naprawdę bardzo szeroka, obejmowała bowiem projekt wszystkich instalacji, sufitów podwieszanych i oświetlenia, projekt salonu, sypialni, kuchni, łazienek etc. Mogliśmy liczyć na profesjonalne przygotowanie wizualizacji, pomoc przy zakupie praktycznie wszystkiego oraz pełny nadzór autorów nad wykonaniem projektu.

Na szczególną uwagę zasługuje ściana z tzw. betonu architektonicznego w formie różnych figur geometrycznych, która idealnie wkomponowuje się w nowoczesny styl wnętrza. Ściana ta znajduje się w reprezentacyjnej części domu, miała być jego wizytówką i taką też stała się po zrealizowanym projekcie.

Należy podkreślić że Państwo Wójtowiczowie nigdy nie narzucają swojej wizji, podchodzą indywidualnie i empatycznie do klienta i wykonywanego projektu. Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a współpraca z tej klasy architektami to po prostu przyjemność.

– Anetta i Łukasz, Prawiedniki

wnętrze domFirma Miliart Studio wykonała dla mnie kompleksową usługę projekto-wania wnętrz razem z zamawianiem całego wyposażenia i nadzorem autorskim. Skorzystałem także z poleconej przez nich ekipy wykończenio-wej.

Projekt przypadł mi do gustu, a efekt końcowy jest zgodny z moimi oczekiwaniami. Architekci dopilnowali, aby ekipa wykonała wszystko zgodznie z projektem. Jestem zadowolony z pracy architektów wnętrz
i mogę ich polecić z czystym sumieniem.

– Kamil, Lublin

projekt wnętrz kuchnia


Państwo Milena i Artur Wójtowicz zaprojektowali piękne, nowoczesne, jasne, przestronne 50 metrowe mieszkanie. Architektów wybraliśmy na podstawie umieszczonych projektów na stronie internetowej. Studio zrealizowało w pełni nasze oczekiwania.

Współpraca przebiegała bez zarzutów. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Efekt końcowy tak jak na projekcie. Super nowoczesne rozwiązania. Dotrzymywanie terminów.

W niewielkim mieszkaniu znajduje się piękny salon z prześwietlonym aneksem kuchennym, oddzielny pokój i dodatkowo garderoba, która również może służyć jako mały pokoik. Mnóstwo szafek i ukrytych schowków, na czym nam szczególnie zależało. Jest więc przestrzeń. Wszystko w biało-szarej tonacji. Połączenie drewna, szarej tapety i bieli, cudowne oświetlenie. To wszystko sprawia, że w mieszkaniu czujemy się komfortowo.

Polecam wszystkim i z małym i większym metrażem :)

– Agnieszka, Lublin

projekt wnętrz kuchnia