Rozplanowanie wnętrza lub przygotowanie zmian deweloperskich to jedno z najważniejszych zadań podczas projektowania. Od tego zależy, czy będzie nam się wygodnie mieszkało. Z każdego wnętrza można wycisnąć naprawdę wiele. Jesteśmy w stanie zaproponować tak dużo zmian w układzie wnętrza, że klienci często są tym zaskoczeni!

Dla kogo?

– osoby, które chcą zdążyć ze zrobieniem zmian deweloperskich, zanim ich mieszkanie zostanie wybudowane
– osoby, które kupiły mieszkanie lub dom i chcą go lepiej rozplanować
– osoby, które budują dom i chcą poprawić jego funkcjonalność

Co to znaczy funkcjonalność?

Funkcjonalność to:
– przemyślany układ pomieszczeń
– trafione umiejscowienie ścian i drzwi
– odpowiednie rozmieszczenie mebli
– komfortowo rozplanowane gniazda, włączniki świateł, oświetlenie, hydraulika i grzejniki

Na funkcjonalność składa się wszystko co sprawia, że żyje nam się wygodnie i komfortowo, a to co ma być pod ręką – właśnie tam jest. Wymaga to wcześniejszego przemyślenia wielu czynników, ale tym się właśnie zajmujemy.

Jeśli kupujesz pierwsze mieszkanie lub budujesz pierwszy dom, zastanów się czy może warto skorzystać z doświadczenia kogoś, kto zaprojektował już 57 mieszkań i 25 domów :)

– Architekci z Miliart Studio

Projektujemy tradycyjnie lub online

Oprócz tradycyjnej formy projektowania (tzn. spotkań na żywo), wprowadziliśmy także możliwość projektowania online. Dzięki temu cały projekt może być wykonywany w 100% zdalnie.

Kontaktujemy się wtedy:
– mailowo,
– telefonicznie,
– przez Skype,
nagrywamy także nasze pomysły i przemyślenia w formie filmów i udostępniamy na YouTube (nasi Klienci są tym rozwiązaniem zachwyceni).

Zalety projektowania z wykorzystaniem YouTube

Jest to nasza autorska metoda, której nie stosują inni projektanci. Filmy można obejrzeć o każdej porze. W razie potrzeby nawet wielokrotnie. Można je zatrzymać w dowolnym momencie, aby się nad czymś zastanowić. A nawet pokazać komuś w celu konsultacji. Nie musimy się też specjalnie umawiać na spotkanie. Nasi klienci cenią sobie to rozwiązanie, bo jest bardzo wygodne. Dzięki temu możemy też pracować szybciej i opracować projekt w ekspresowym tempie.

Z każdym filmem wysyłamy mailowo listę pytań potrzebnych do kontynuacji projektu. Wystarczy na nie odpisać i możemy pracować dalej. Jesteśmy w stanie w ten sposób opracować cały projekt.

A jeśli ktoś woli, to można do nas zadzwonić, porozmawiać przez Skype lub wybrać tradycyjną formę kontaktu na żywo. Możemy też dowolnie mieszać formy kontaktu! To daje dużo możliwości.

SZYBKI PROJEKT ZMIAN DEWELOPERSKICH

Cena brutto 50 zł/m2 (potrzebny czas: maksymalnie 14 dni)

Zawiera układ funkcjonalny, rozmieszczenie ścian i otworów drzwiowych, rozmieszczenie mebli, rysunki elektryki (oświetlenie i gniazda), hydraulikę i grzejniki.

Cały projekt możemy wykonywać w 100% zdalnie. Kontaktujemy się wtedy mailowo, telefonicznie lub przez Skype. Nagrywamy także nasze pomysły i przemyślenia w formie filmów i udostępniamy na YouTube.

Przebieg prac wygląda następująco:

1. Omówienie potrzeb i wypełnienie ankiety

Zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb. W tym celu otrzymasz dostęp do materiałów wideo, na których omawiamy szczegółowo wszystkie pomieszczenia i wyposażenie. Przedstawiamy plusy i minusy różnych rozwiązań i podpowiadamy co my polecamy. Do filmu jest dołączona ankieta, na której zaznaczysz swoje odpowiedzi.

2. Nasze propozycje na rysunkach 2D oraz spacer 3D

Na podstawie poznanych potrzeb przygotowujemy nasze propozycje układów funkcjonalnych pomieszczeń w formie rysunków 2D oraz spaceru 3D. Spacer 3D jest zapisywany w postaci filmu wraz z omówieniem naszych pomysłów. Możesz wygodnie obejrzeć film w dowolnym momencie.

Dzięki spacerowi 3D o wiele łatwiej wyczuć przestrzeń (czy nie ma wrażenia przytłoczenia) i czy wszystko się podoba. Dzięki temu nie trzeba sobie nic wyobrażać, ponieważ wszystko widać na własne oczy;

3. Wspólnie wybieramy najlepsze opcje i nanosimy poprawki

Następnie wybieramy opcje, które Ci się najbardziej podobają i jeśli trzeba łączymy je, zmieniamy i korygujemy na podstawie Twoich sugestii. Sugestie można nam przesyłać mailowo, telefonicznie lub poprzez skype.

Liczba opcji nie jest limitowana, robimy tyle wersji, aż uzyskamy najlepsze możliwe rozwiązanie. W ten sposób jesteśmy w stanie wycisnąć z mieszkania lub domu cały potencjał;

4. Przygotowujemy rysunki techniczne

Po zatwierdzeniu najlepszej wersji układu, przygotowujemy rysunki ścian oraz rysunki elektryki, hydrauliki i grzejników. Prezentujemy je w ten sam sposób – czyli omawiamy je na filmie.

5. Dodatkowe zmiany

Następnie nanosimy ewentualne poprawki;

6. Przesyłamy projekt i poglądowe wizualizacje

Na zakończenie przesyłamy gotowe rysunki w formacie PDF oraz wizualizacje poglądowe zrobione na podstawie spaceru 3D.

Zmiany deweloperskie

Po zakupie mieszkania zawsze mamy jeszcze czas, aby przynieść deweloperowi rysunki z naszymi zmianami. Oczywiście pod warunkiem, że mieszkanie jeszcze nie jest wybudowane. Zwykle deweloper wyznacza termin, kiedy ostatecznie możemy wprowadzać takie zmiany.

Jak obejść termin końcowy narzucony przez dewelopera?

Niewiele osób wie, że zmiany deweloperskie można jeszcze próbować wprowadzać – nawet po ostatecznym terminie. Tak naprawdę dopóki ściany jeszcze fizycznie nie są postawione, w teorii można je przestawiać.

Trzeba wtedy udać się bezpośrednio do kierownika budowy z nowymi rysunkami. Udało nam się to już zrobić z powodzeniem wiele razy. Dużo tutaj zależy od kierownika budowy i umów pomiędzy wykonawcą a deweloperem, ale jest to możliwe.

Dlatego nawet jeśli termin minie, a deweloper powie „nie” – nie poddawajmy się, tylko kierujmy nasze kroki do kierownika na budowie. Spróbujmy skorzystać z okazji, aby przeróbki wykonał główny wykonawca. Będzie to prostsze i mniej kosztowne niż późniejsze kucie ścian.

Dlaczego warto nas wybrać?

– jesteśmy dyplomowanymi architektami

– projektujemy w 2-osobowym zespole

– każdy projekt zawiera damski i męski punkt widzenia

– mamy 8-letnie doświadczenie w projektowaniu

– projektujemy aż do uzyskania pełnego zadowolenia Klienta

– dbamy zarówno o funkcjonalność jak i estetykę

– nasze projekty są w 100% możliwe do wykonania w rzeczywistości

– posiadamy wiedzę inżynierską, techniczną i architektoniczną

– projektujemy zgodnie z normami i przepisami prawa budowlanego

– nasi najlepsi Klienci chętnie polecają nas swoim znajomym – zobacz opinie

Milena i Artur Wójtowicz – architekci z Miliart Studio

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wysyłając szybki formularz poniżej.

Podaj nam następujące informacje:
– czego dotyczy projekt (mieszkanie, dom, biuro itp.)
– jaki metraż ma być objęty projektem
– termin (na kiedy jest potrzebny gotowy projekt)
– prześlij rzut (może być poglądowy)

TEL: 695-621-770 (arch. Milena Wójtowicz)

TEL: 603-579-295 (arch. Artur Wójtowicz)

E-MAIL: biuro@miliartstudio.PL

UWAGA! Pozostał ostatni wolny termin na sierpień. Jeśli zależy Ci na czasie – skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Szybki formularz kontaktowy