Home Staging to przede wszystkim zmiana na lepsze. Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu domu, mieszkania czy lokalu – całkowitym odświeżeniu, posprzątaniu, umiejętnym zaaranżowaniu przestrzeni, udekorowaniu a następnie sfotografowaniu.

Home Staging podkreśla wszystkie zalety wnętrza i wydobywa ukryty potencjał nieruchomości. Odmienione niewielkim nakładem pracy i kosztów wnętrze zachwyca, sprawia wrażenie większego, jest atrakcyjne dla potencjalnych nabywców, najemców, mieszkańców, gości czy klientów.

Kiedy skorzystać z Home Stagingu?

• Jeśli zamierzasz sprzedać lub wynająć nieruchomość i chcesz do tego podejść profesjonalnie, tak aby twój zysk był jak największy a czas sprzedaży jak najkrótszy.

• Jeśli od dłuższego czasu próbujesz bezskutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomości zamiast obniżać jej cenę skorzystaj z Home Stagingu. Dzięki temu utrzymasz cenę na stałym poziomie lub będziesz mógł ją nawet podnieść! Naszym celem jest, aby wzrost wartości nieruchomości znacznie przewyższył koszt metamorfozy.

• Jeśli chcesz odnowić, odświeżyć wnętrze w którym mieszkasz, aby poczuć się w nim lepiej i zachwycić swoich gości – a masz ograniczony budżet i nie chcesz robić generalnego remontu.

• Jeśli jesteś właścicielem lokalu usługowego np. restauracji, sklepu, biura i tp. usługa Home Stagingu pomoże Ci znacznie lepiej zaprezentować Twoją firmę przed klientami.

Jakie korzyści daje Home Staging?

• ułatwia i przyśpiesza sprzedaż lub wynajem nieruchomości
• pomaga zwiększyć zysk ze sprzedaży czy wynajmu
• zwiększa zainteresowanie ofertą dzięki profesjonalnym fotografiom odmienionego wnętrza
• przebiega szybko, profesjonalnie i bezstresowo

„Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia”

Oscar Wilde

Podstawowy cel home stagingu to dobre pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie można wywołać tylko za pierwszym razem, więc musi być w 100% pozytywne. Dlatego jeśli zależy Ci na dobrym pierwszym wrażeniu, wszystko powinno być przygotowane perfekcyjne i profesjonalnie.

Dobrze wiemy jak sprawić, aby wnętrze domu zachwycało ciepłym domowym klimatem, wnętrze mieszkania wydawało się większe i bardzo ustawne a wnętrze lokalu zachęcało do odwiedzin i zapadało w pamięć.

Krok po kroku zaplanujemy metamorfozę Twojego wnętrza, dzięki czemu nie będziesz musiał się zastanawiać od czego zacząć, jakie prace wykonać, co i gdzie kupić.

Jesteśmy na bieżąco z ofertami sklepów budowlanych i meblarskich, więc wiemy co i gdzie kupić, żeby zminimalizować koszty.

Z nami inwestycja w Home Staging się opłaca

Przygotowane przez nas fotografie Twojej nieruchomości sprawią, że znacząco wyróżni się ona na tle innych. To właśnie zdjęcia jako pierwsze przyciągną wzrok Twojego przyszłego kupca. Do wykonania sesji odpowiednio zaaranżujemy wnętrze dobierając pasujące dodatki, odpowiednie oświetlenie i idealny kadr.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Wspólnie ustalmy budżet, zakres i czas prac optymalny dla Ciebie i twojej nieruchomości. Staramy się wykorzystać jak najwięcej elementów – mebli, dekoracji itp. które są już w Twoim wnętrzu.

Nowe elementy dobieramy tak, aby były atrakcyjne nie tylko wizualnie, ale również cenowo. Dbamy też o najmniejsze detale takie jak zapach czy światło, które tworzą przyjemny klimat miejsca.

HOME STAGING

Cena brutto 10-40 zł/m2 (potrzebny czas: 1-3 tygodnie)

Metamorfoza wnętrza, dobieranie dekoracji i dodatków, zwiększanie wartości estetycznej wnętrz, konsultacje, lista zakupów, wykonanie fotografii.

Jak przebiega Home Staging?

1. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę i dowiedzieć się jakie są aktualne terminy realizacji. Formularz kontaktowy z potrzebnymi pytaniami i zakresem prac znajduje się poniżej.

2. Po akceptacji wyceny umawiamy się na pierwsze spotkanie w miejscu inwestycji.

3. Podpisujemy umowę i wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń (pomiary i fotografie) oraz ustalamy jakie są oczekiwania i potrzeby.

4. Przekazujemy kompletny projekt Home Stagingu zawierający:
– harmonogram prac remontowych
– listę zakupów zawierającą ilości, miejsca zakupu i ceny produktów (np. farb, tapet, mebli, dekoracji, oświetlania)
– rysunki, schematy i wskazówki potrzebne do realizacji

5. Dodatkowa wizyta w celu sprawdzenia efektów, odpowiedniego ustawienia dekoracji i ostatecznych poprawek oraz wykonanie profesjonalnych fotografii pomieszczeń.

Jak otrzymać wycenę?

Prosimy o przesłanie następujących informacji na maila lub wypełnienie szybkiego formularza kontaktowego na dole strony.

– czego ma dotyczyć Home Staging (mieszkanie, dom, biuro itp.)

– jaki metraż ma być objęty projektem

– termin (na kiedy jest potrzebny gotowy projekt)

– lokalizacja inwestycji

– czy mamy wykonać fotografie wnętrz po metamorfozie

– zakres prac (do wyboru z punktów poniżej: 1,2,3,4)

1. dobór elementów dekoracyjnych: poduszki, dywany, narzuty, zasłony, rolety, karnisze, obrazy, lustra itp.

2. dobór oświetlenia: lampy sufitowe, kinkiety, lampy podłogowe, oświetlenie LED, itp.

3. dobór nowych mebli i sprzętów: sofy, krzesła, stoły, meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy, komody, łóżka, stoliki nocne, biurka, sprzęty AGD itp.

4. dobór materiałów wykończeniowych: farby, podłogi, listwy przypodłogowe, drzwi, klamki, płytki, ceramika sanitarna, armatura itp.

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wysyłając szybki formularz poniżej.

TEL: 695-621-770 (arch. Milena Wójtowicz)

E-MAIL: HOME@MILIARTSTUDIO.PL

Szybki formularz kontaktowy