ROZWIĄZANIA, NA KTÓRE SAM NIGDY NIE WPADNIESZ!

Zaletą zatrudnienia architekta wnętrz jest to, że proponuje on rozwiązania, na które nigdy sami byśmy nie wpadli. Czasem są to drobne zmiany, a czasem całkowite przewrócenie wszystkiego do góry nogami, które wszystkie zmienia. Sprawia, że przestrzeń zyskuje „to coś”, czego nigdy nie zyskałaby bez pomocy profesjonalisty.

dobry projektant wnętrz lublin Czytaj dalej…

JAKI POWINIEN BYĆ ZAKRES PROJEKTU WNĘTRZ?

Kupując projekt wnętrz często mamy możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie pakietu. Wybór zakresu usług nie zawsze jest łatwy. Osoby, które nie korzystały nigdy z pomocy projektanta często nie mają pojęcia, jak to powinno wyglądać i co tak naprawdę będzie im później potrzebne.

dobry projektant wnętrz lublin Czytaj dalej…

JAK WYBRAĆ ARCHITEKTA WNĘTRZ?

Gdy już zdecydujemy się na współpracę z architektem wnętrz, pozostaje kwestia wyboru konkretnego projektanta. W tym artykule dowiesz się jak to zrobić i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

architekt wnętrz Czytaj dalej…

CZY WARTO ZATRUDNIĆ PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Projektowanie wnętrz z roku na rok staje się popularniejsze. Coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie projektanta wnętrz do pomocy w urządzeniu swojego mieszkania, domu lub innej inwestycji. Czy opłaca się to zrobić, czy może lepiej zająć się tym na własną rękę?

czy zatrudnić projektanta wnętrz

Czytaj dalej…

PROJEKTANT WNĘTRZ CZY ARCHITEKT WNĘTRZ?

Przed skorzystaniem z usług projektowania wnętrz należy zwrócić uwagę czy zatrudniamy architekta czy projektanta. Wbrew pozorom różnica jest duża i może zaważyć na powodzeniu całego przedsięwzięcia, zaczynając od projektu, poprzez jego realizację, aż do uzyskania końcowego efektu. 

projektant wnętrz czy architekt

Czytaj dalej…

UKRYTE KOSZTY – NIE DAJ SIĘ NACIĄGNĄĆ!

Liczba firm zajmujących się aranżacją wnętrz stale rośnie. Wzrost konkurencji sprawia, że niektórzy projektanci starają się na różne sposoby zejść z ceny, a koszty takich działań ponosi Klient. Na co uważać i jak nie dać się nabić w butelkę?

ukryte koszty

Czytaj dalej…