1. JAKA JEST CENA ZA PROJEKT?

Cenę ustalamy na podstawie metrażu i zakresu usług. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Więcej na temat wyceny znajdziesz tutaj: oferta.

2. JAKI JEST ZAKRES PROJEKTU?

Zakres projektu może być pełny lub ograniczony w zależności od potrzeb Klienta. Co dokładnie zawiera każdy projekt znajdziesz tutaj: oferta.

3. JAK WYGLĄDA PROJEKTOWANIE?

Proces projektowania składa się z wielu etapów. Dokładany opis znajdziesz tutaj: oferta.

4. JAK DŁUGO TRWA PROJEKTOWANIE?

Projektowanie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie tak wszystko rozplanować, aby prace wykończeniowe ruszyły wcześniej.

5. KIEDY ZAMÓWIĆ USŁUGĘ PROJEKTOWANIA WNĘTRZ?

Zobacz artykuł: Jak zaplanować w czasie projekt wnętrz i remont?

6. CO JEŚLI PROJEKT NIE BĘDZIE MI SIĘ PODOBAŁ?

Nie ma takiej możliwości. Projektujemy dotąd aż Klient jest w 100% zadowolony z rezultatu końcowego. Wszystkie etapy są konsultowane i dopiero po akceptacji danego etapu przechodzimy do kolejnego.

7. JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIE? 

Zawodowo zajmujemy się projektowaniem wnętrz od 2013 roku. Wcześniej studiowaliśmy architekturę na kierunku architektura i urbanistyka. Do tej pory ukończyliśmy kilkadziesiąt różnych projektów wnętrz. W ich zakres wchodzą domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty, restauracje, lokale gastronomiczne, lokale usługowe, biura, kliniki medyczne (weterynaryjne, dentystyczne, medycyny estetycznej) itp. 

8. CZY PROJEKTUJECIE TYLKO MIESZKANIA I DOMY? 

Nie, zajmujemy się także wnętrzami publicznymi np. biurami, sklepami, restauracjami, usługami itp. 

9. CZY PROJEkTUJECIE TAKŻE ELEWACJE? 

Tak, ale tylko przy kompleksowych projektach domów. Możemy zająć się wtedy projektowaniem elewacji, ogrodzeń i otoczenia wokół budynku. 

10. CZY PROJEKTUJECIE OGRODY? 

Nie, nie zajmujemy się projektowaniem ogrodów ani zieleni. 

11. CZY PROJEKTUJECIE POJEDYNCZE POMIESZCZENIA? 

Nie, obecnie nie podejmujemy się projektów mniejszych niż 40 m2

12. CZY ROBICIE PROJEKTY TYLKO W LUBLINIE? 

Nie, wykonujemy projekty w całej Polsce i za granicą. Najczęściej jest to Lublin i Warszawa. 

13. ILE OSÓB PRACUJE NAD PROJEKTEM? 

Jesteśmy 2-osobowym zespołem. Na wszystkie spotkania przyjeżdżają dwie osoby, a to oznacza lepiej dopracowany projekt, więcej pomysłów, więcej opcji wyboru i szybszą realizację. 

14. JAKIE MACIE WYKSZTAŁCENIE? 

Jesteśmy dyplomowanymi architektami. Ukończyliśmy kierunek architektura i urbanistyka. Posiadamy tytuły magistra, inżyniera i architekta. Więcej znajdziesz tutaj: o nas

15. CZY PODPISUJECIE UMOWĘ? 

Tak, z każdym Klientem jest podpisywana umowa. Jest ona udostępniana do akceptacji minimum 24h przed podpisaniem, tak aby Klient mógł się z nią bez pośpiechu zapoznać. 

16. CO TO JEST NADZÓR AUTORSKI?

Nadzór autorski polega na sprawdzeniu poprawności wykonywanych prac z projektem. Dokładny opis jak wygląda nadzór znajduje się tutaj: oferta

17. JAK WYGLąDA SPOSÓB PRACY/KONTAKTU? 

Zwykle spotykamy się z Klientem raz w tygodniu o dogodnej dla niego porze. Spotkania przeważnie trwają ok. 1-2 godziny. Kontaktujemy się także mailowo i telefonicznie w miarę potrzeb. 

18. GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SPOTKANIA? 

Możemy spotykać się w biurze na ulicy Zana w Lublinie w godzinach 8:00-16:00 lub u Klienta w godzinach 8:00-19:00 (najczęściej wybierane). Zwykle dojeżdżamy do Klientów po godzinie 16:00, ponieważ jest im tak najwygodniej lub spotykamy się w innym umówionym miejscu np. kawiarni. Zawsze dostosowujemy się do Klienta. 

19. CZY PRZED PODPISANIEM UMOWY BĘDZIEMY MIELI MOŻLIWOŚĆ OBEJRZEĆ JEDEN PRZYKŁADOWY, WYKONANY PRZEZ PAŃSTWA PROJEKT W CAŁOŚCI? 

Tak, zawsze na pierwsze spotkanie przynosimy przykładowy projekt, aby Klient mógł zobaczyć jak wygląda pełna dokumentacja projektowa. 

20. JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI? 

Płatności są zawsze podzielone na transze. Pierwsza transza to zadatek w wysokości 20-30%, płatny w dniu podpisania umowy. Pozostałe transze płatne są po wykonaniu określonego wcześniej etapu prac. 

21. JAKI JEST POTRZEBNY BUDŻET NA REMONT? 

Zobacz artykuł: Jak zaplanować projekt wnętrz i remont? 

22. CZY MACIE WŁASNĄ EKIPĘ WYKONAWCÓW? 

Tak, posiadamy ekipę, z którą najczęściej współpracujemy – jednak nie jest ona obligatoryjna. Klient może znaleźć ekipę na własną rękę lub skorzystać z poleconej przez nas ekipy.