Wykonanie projektu wnętrz, cena za metr kwadratowy powierzchni – 80-150 zł brutto (przy większych metrażach udzielamy rabatów).

Każdy dojazd do miejsca objętego projektem na terenie Lublina – 0 zł 

Dojazd do innych miejscowości – koszt ustalany indywidualnie

test, Lublin – wizualizacja

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

REFERENCJE

OPINIE KLIENTÓW

(…) Architekci z wielką uwagą podeszli do analizy naszych potrzeb, proponowania alternatywnych, spójnych rozwiązań, konsultowania najdrobniejszych nawet szczegółów. Ich zaangażowanie w prace, w tym dobór materiałów, jak i poszukiwanie dostawców jest godne podziwu (…)
Wyświetl całą opinię

Projekt wnętrz, Lublin – Dom jednorodzinny

W okresie sierpień 2015 r. – styczeń 2016 r. mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Mileną Wójtowicz i Panem Arturem Wójtowiczem z MiliArt Studio.

Po zakupie domu czekał nas generalny remont i ogromna praca z tym związana. MiliArt Studio wybraliśmy wyłącznie na podstawie subiektywnej oceny strony internetowej i dostępnych tam przykładowych projektów. Współpraca okazała się systematyczna, owocna i twórcza.

Architekci z wielką uwagą podeszli do analizy naszych potrzeb, proponowania alternatywnych, spójnych rozwiązań, konsultowania najdrobniejszych nawet szczegółów. Ich zaangażowanie w prace, w tym dobór materiałów, jak i poszukiwanie dostawców jest godne podziwu. Dziś jesteśmy po zamknięciu projektu i z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z tymi właśnie architektami. Jeżeli komuś zależy na kompleksowym i profesjonalnym wykonaniu projektu, to powinien zdecydować się na współpracę z MiliArt Studio.

Projekty są doprecyzowywane dotąd dopóki nie są w 100% akceptowane, wykonawcy dostają szczegółowe projekty techniczne oraz wszelkie niezbędne wyjaśnienia. Dziś wiemy, że dzięki temu wyborowi udało nam się uniknąć wiele stresu w trakcie remontu, przeoczeń i przykrych niespodzianek, zaoszczędzić czas na wybieranie materiałów oraz sprzętu. Jednocześnie mogliśmy się cieszyć kreowaniem projektu dostosowanego do naszych potrzeb.

Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić, że projekty zostały wykonane na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Uważne słuchanie naszych potrzeb, kreatywność architektów i nowoczesne rozwiązania zaowocowały przepięknym i funkcjonalnym wnętrzem domu.

Każdemu kto ceni sobie solidność i profesjonalizm, serdecznie polecamy Miliart Studio i jeszcze raz dziękujemy za współpracę.

– Agnieszka i Adam Chmielewscy, Lublin

(…) Dziś z perspektywy czasu możemy ocenić, że współpraca z architektami z Miliart Studio to był przysłowiowy “strzał w dziesiątkę”. Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a współpraca z tej klasy architektami to po prostu przyjemność (…)
Wyświetl całą opinię

Projekt wnętrz, Prawiedniki k. Lublina – Dom jednorodzinny

Architekci z Miliart Studio – Pani Milena i Pan Artur wykonali dla nas kompleksowy projekt wnętrza domu jednorodzinnego. Zależało nam na nowoczesnym wnętrzu, ale także oryginalnym i funkcjonalnym.

Dziś z perspektywy czasu możemy ocenić, że współpraca z architektami z Miliart Studio to był przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Ich usługa była naprawdę bardzo szeroka, obejmowała bowiem projekt wszystkich instalacji, sufitów podwieszanych i oświetlenia, projekt salonu, sypialni, kuchni, łazienek etc. Mogliśmy liczyć na profesjonalne przygotowanie wizualizacji, pomoc przy zakupie praktycznie wszystkiego oraz pełny nadzór autorów nad wykonaniem projektu.

Na szczególną uwagę zasługuje ściana z tzw. betonu architektonicznego w formie różnych figur geometrycznych, która idealnie wkomponowuje się w nowoczesny styl wnętrza. Ściana ta znajduje się w reprezentacyjnej części domu, miała być jego wizytówką i taką też stała się po zrealizowanym projekcie.

Należy podkreślić że Państwo Wójtowiczowie nigdy nie narzucają swojej wizji, podchodzą indywidualnie i empatycznie do klienta i wykonywanego projektu. Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a współpraca z tej klasy architektami to po prostu przyjemność.

– Anetta i Łukasz, Prawiedniki

(…) Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Widać, że projektanci znali się na rzeczy. Zależało mi na czasie, więc wykonali projekt bardzo szybko i z najwyższą dokładnością (…)
Wyświetl całą opinię

Projekt wnętrz, Jakobsweiler, Niemcy – Dom letniskowy

Jestem bardzo zadowolony z projektu mojego domku letniskowego w Niemczech.
Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Widać, że projektanci znali się na rzeczy. Zależało mi na czasie, więc wykonali projekt bardzo szybko i z najwyższą dokładnością. Mimo że projekt był robiony na odległość wszystko wyszło idealnie.

Kolorystyka i ustawienie mebli są w 100% trafione. Sąsiedzi przychodzą i są zachwyceni. Ciągle słyszę pochwały, a poranna kawa smakuje teraz lepiej :)

Gorąco polecam firmę Miliart Studio każdemu kto szuka profesjonalnego projektu wnętrz.

– Sławomir, Jakobsweiler, Niemcy

Zobacz więcej opinii…